בת אל קאפי

האטה, ויניאסה, ין, נשים בהריון ואחרי לידה

מורה מוסמכת ליוגה בשיטת האטה-ויניאסה, ין יוגה, נשים בהריון ואחרי לידה ע"י ארגון היוגה העולמי Yoga Alliance.

דרכי בשביל היוגה החלה בשנת 2012 כשטיילתי בהודו, שם נחשפתי לתרגול האותנטי-רוחני שדוגל באורח חיים בריא של גופו ונפשו של האדם.

מאז ועד היום, טיילתי במקומות שונים ברחבי הגלובוס וחוויתי היכרות עם אוכלוסיות ותרבויות שונות, מהמזרח אל המערב. ממקום של למידה והכשרה ועד להדרכה של שיעורי יוגה בישראל וצרפת. במהלך הטיולים שלי חוויתי ונכחתי בשוני בין שני הקטבים בין המזרח למערב מתוך מה שהפך אותם לכל כך דומים: המקום בו כולנו רוצים להרגיש טוב ללא קשר לאמונה, גיל או השקפת עולם.

בתרגולי האישי, נחשפתי לצורות וסגנונות שונים של יוגה. השיטה בה אני מלמדת היא בעצם שילוב של מספר שיטות שבהן הוכשרתי וצברתי ידע וניסיון עד כה בדרכי היוגית – מהרכות של הין יוגה (Yin), דגשים נפלאים שאפשר להתמיר גם, אבל לא רק, לנשים בהריון ואחרי לידה, מיינדפולנס, הקשבה אל הגוף, נשימה ותנועה דינמית, מחזקת, מגמישה שמטרתה ליצור תקשורת בריאה בין הגוף, הראש והנפש.

השאיפה שלי בתרגול היא מציאת איזון, הקשבה וקבלה, להעביר הלאה את הערכים הללו אל המתרגלים המגיעים לתרגל יחד איתי, כל אחד – מהמקום האישי שלו.

ממקום של סקרנות ותשוקה אל דרך החיים הזאת, אני מוצאת את עצמי בתהליך חקירה, העמקה ולמידה אין סופי: מתרגולי האישי, מהמתרגלים הנפלאים שמתרגלים יחד איתי ומכלים שאני מקבלת בהכשרות ממורים נהדרים מהארץ והעולם.

“The success of Yoga does not lie in the ability to perform postures but in how it positively changes the way we live our life and our relationships.”

T.K.V. Desikachar

בת אל קאפי

רוצה לשמוע עוד?

בכל שאלה ניתן לחייג אלי בלחיצה או להשאיר פרטים בטופס הבא - ונדבר:)
© Copyright 2019 | IndieYoga.